Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Gwarancja jakości obsługi

                                             Quality 2011                               

Jako jedyni i pierwsi innowacyjnie wprowadziliśmy Gwarancję jakości obsługi i Gwarancję Rezerwacji  dla obiektów niesklasyfikowanych!
Gwarancja jakości obsługi i rezerwacji
Wszystkie nasze obiekty objęte są  programem                            Quality - Qlity.

Ile to razy słyszymy od naszych gości, iż zostali oszukani przez wynajmującego, który obiecał i umówił się na określoną kwotę i  termin -a pozostawił całą rodzinę dzień przed wyjazdem na lodzie - bo KTOŚ dał mu więcej!
 !!!!    U nas jest to niedopuszczalne !!!!


**jedyną możliwością odwołania rezerwacji z naszej strony  jest brak potwierdzenia zgodnie z "ustalonymi warunkami" lub też zdarzenie o charakterze wypadku - zalanie - zniszczenie - mieszkania.)

Każdy z naszych gości otrzymuje właściwą obsługę, pomoc przy planowaniu wycieczek i wyjazdów, a także promocyjne oferty firm współpracujących.


                  WSPOŁPRACA
Dziękujemy za oferty współpracy, kontakt z administracja serwisu www                 ++48 503 711 000

    NIE PRZYMUJEMY OFERT i MIESZKAN Z ZEWNĄTRZ           właśnie z powodu nieodpowiedzialności właścicieli       
 
               

              OFERTA LAST MINUTE  więcej          


Noclegi Heineken Opener
   


Gdańsk NocąWidok z okna wieczorem Mieszkanie blisko centrum Mieszkanie Gdańsk Suchanino Mieszkanie nad morzem -blisko plaży Mieszkanie Gdańsk Brzeźno Plaża Mieszkanie blisko Jelitkowa i Katedry Oliwskiej Gdańsk Oliwa /  Przymorze
 
WIECEJ ZDJĘĆ
KLIKNIJ

    Zdjęcia  Gwarantowane - Prawdziwe